۹:۱۵:۰۵ - چهارشنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۵
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
،موسوی رئیس هیئت ورزش روستایی و بومی محلی شهرستان فلاورجان
ورزش روستایی شهرستان ازپتانسیل و جایگاه ویژه ای برخوردار است
به گزارش پایگاه خبری شهرستان فلاورجان –نیوزفلاورجان- رئیس واعضای هیئت ورزش روستایی و بازی های بومی و محلی شهرستان فلاورجان  با رحمان رئیسی سرپرست اداره ورزش و جوانان فلاورجان دیدار و گفتگو کرد. موسوی رئیس هیئت ورزش روستایی و بومی محلی در این دیدار با بیان گزارشی از اقدامات وفعالیت این هیئت اظهار داشت : […]

به گزارش پایگاه خبری شهرستان فلاورجان --نیوزفلاورجان-

رئیس واعضای هیئت ورزش روستایی و بازی های بومی و محلی شهرستان فلاورجان  با رحمان رئیسی سرپرست اداره ورزش و جوانان فلاورجان دیدار و گفتگو کرد.

موسوی رئیس هیئت ورزش روستایی و بومی محلی در این دیدار با بیان گزارشی از اقدامات وفعالیت این هیئت اظهار داشت : ورزش روستایی شهرستان ازپتانسیل و جایگاه ویژه ای برخوردار است و کسب افتخارات بسیار در این حوزه نشان دهنده پتانسیل بالای ورزش روستایی  در بین جوانان شهرستان می باشد.

وی ادامه داد: پیگیری مسئولین در خصوص امر ورزش بسیار ارزشمند است و ما خرسندیم از طرف دهیاران وبخشداران شهرستان توجه ویژه ای به این حوزه می شود 

موسوی اظهار داشت: ما تمام تلاش خود را در جهت ارتقاء ورزش روستایی شهرستان خواهیم کرد و در این زمینه نیاز مند حمایت اداره ورزش و جوانان شهرستان و سایر هیئت ورزش شهرستان را می طلبد که باعث می شود در توسعه ورزش روستایی کمک بسزایی داشته باشند.

در این دیدار نیز رحمان رئیسی سرپرست اداره ورزش و جوانان فلاورجان عنوان داشت: ورزش شهرستان فلاورجان از دیرباز از جایگاه ویژه ای در استان برخوردار بوده و در رشته های مختلف مدال های رنگارنگ جهانی بارها برای فلاورجان به ارمغان آمده است.

وی افزود: توجه ویژه به  ورزش روستایی و بازی های بومی و محلی  در بین مردم شهرستان فلاورجان  بسیار به چشم می خورد که این مایه خرسندی ما در شهرستان است.

رئیسی گفت: با توجه به تراکم جمعیت بالا در شهرستان و وجود بیش از ۵۶ روستا امکانات ورزشی موجود پاسخگو نیست و در این رستا اقدامات ارزنده ای از سوی اداره ورزش و جوانان در جهت توسعه فضا های ورزشی شهرستان در حال پیگیری  است. 

ایشان در ادامه افزود :هیئت ها  ورزشی باید ایده پرداز باشنداگر هیئت ها در زمینه برنامه های خود موفق عمل کنند اداره ورزش نیز قطعا از آنها حمایت خواهد کرد اما رئیس اداره ورزش و جوانان نمی تواند بجای همه هیئت ها فکر کند و ایده بدهد.

در ادامه این مراسم نیز سایر اعضا هیئت ورزش روستایی و بومی محلی شهرستان به بیان مشکلات ودیدگاههای خود پرداختند وجناب رئیسی قول مساعدت وپیگیری مشکلات پیش رو این هیئت را دادند .

لازم بذکراست در پایان این مراسم از طرف رئیس و اعضای هیئت ورزش روستایی و بومی محلی شهرستان هدیه یادبوی به خاطر انتصاب رحمان رئیسی  به سمت سرپرست اداره ورزش و جوانان فلاورجان اهدا شد .

انتهای پیام/ کپی برداری فقط باذکرمنبع " نیوز فلاورجان "بلامانع است

تماس با ما 09133387447 **09137828144

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب