پيام حجه الاسلام موسوي لارگاني به مناسبت پنجم اسفند روز حماسه و ایثار شهرستان فلاورجان
پيام حجه الاسلام موسوي لارگاني به مناسبت پنجم اسفند روز حماسه و ایثار شهرستان فلاورجان

پنجم اسفندماه به مناسبت سالروز تشییع پیکر پاک ١٤٥ شهید عزیز عملیات خیبر در بخش ها، شهرها و روستاهای شهرستان فلاورجان “روز حماسه و ایثار شهرستان فلاورجان “نام گرفت. مردم با ایمان شهرستان باتقدیم بیش از ١٣٠٠ شهیدوالامقام ، ٢٧٠٠ جانبازپرافتخار و ١٨٨ آزاده سرافراز و دهها شهید مدافع حرم به نظام مقدس جمهوری اسلامی […]

پنجم اسفندماه به مناسبت سالروز تشییع پیکر پاک ١٤٥ شهید عزیز عملیات خیبر در بخش ها، شهرها و روستاهای شهرستان فلاورجان “روز حماسه و ایثار شهرستان فلاورجان “نام گرفت.
مردم با ایمان شهرستان باتقدیم بیش از ١٣٠٠ شهیدوالامقام ، ٢٧٠٠ جانبازپرافتخار و ١٨٨ آزاده سرافراز و دهها شهید مدافع حرم به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران ، کارنامه زرینی را در تاریخ این مرز و بوم به ثبت رسانده اند .
پنجم اسفند به عنوان روز حماسه و ایثار شهرستان فلاورجان پیام آور فداکاری ، ایثار و شهادت مردم انقلابی شهرستان اعم ازکشاورز، روحانی ، دانشجو، ورزشکار و دهها خانواده ای است که بااهداء دو و سه شهیدویا تنها فرزند پسر خود ، معنویتی رابه منطقه بخشیده اندکه وصف ناشدنی است.
در بیان مجاهدت مردم شریف شهرستان فلاورجان همین بس که تعداد شهدای شهرستان نسبت به جمعیت آن، دوبرابرمیانگین کشوری است و ٣٠ سردار شهید فرمانده در دوران جنگ تحمیلی راتقدیم انقلاب نموده است.
باتوجه به برگزاري كنگره عظيم و ملي سرداران و ١٣٠٠ شهيد شهرستان فلاورجان در سال آينده بر همه مسئولين فرض است كه تمامي تلاش و همت خود را جهت برگزاري باشكوه اين مراسم تاريخي و ماندگار به كار گيرند .
در پايان مجددا اين روز مبارک را به شما مردم بزرگوار تبريك عرض نموده و به روح شهداي گلكون كفن منطقه سلام و فاتحه و درود نثار مي كنيم .
سیدناصرموسوی لارگانی
نماینده مردم شهيدپرور شهرستان فلاورجان و رئيس مجمع نمايندگان استان اصفهان