رقابت ۳۰۰ نفر در مرحله شهرستانی چهل ویکمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم شهرستان فلاورجان
رقابت ۳۰۰ نفر در مرحله شهرستانی چهل ویکمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم شهرستان فلاورجان

احمد آزادگی اظهار داشت: «بخش شفاهی چهل و یکمین دوره مسابقات سراسری قرآن در بخش های ترتیل، حفظ، قرائت و تحقیق و دعا خوانی در دو گروه خواهران و برادران و اذان مختص برادران در شهرستان فلاورجان و با حضور داوران مطرح استان برگزار می شود. آزمون شفاهی چهل و یکمین دوره مسابقات سراسری قرآن […]

احمد آزادگی اظهار داشت: «بخش شفاهی چهل و یکمین دوره مسابقات سراسری قرآن در بخش های ترتیل، حفظ، قرائت و تحقیق و دعا خوانی در دو گروه خواهران و برادران و اذان مختص برادران در شهرستان فلاورجان و با حضور داوران مطرح استان برگزار می شود.

آزمون شفاهی چهل و یکمین دوره مسابقات سراسری قرآن اوقاف روز دوشنبه ۲۸ خردادماه در بخش خواهران و ۳۱ خرداد ماه در بخش برادران در شهرستان‌ در بنیاد مهدویت فلاورجان برگزار می شود .

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان فلاورجان با اشاره به ضرورت برگزاری مسابقات قرآنی افزود: «مسابقات قرآن فرصت مناسبی است تا فعالان قرآنی در دستگاه قضا به رقابتی سالم و پربرکت بپردازند و از طرفی برنامه های این چنین یادآوری لزوم توجه به این کتاب انسان ساز برای همه است و از سویی نیز تشویق برای فعالیت های قرآنی سایر علاقه‌مندان محسوب می شود.»