برگزاری نمازجماعت مغرب وعشاء درپارک میثم شهرفلاورجان
برگزاری نمازجماعت مغرب وعشاء درپارک میثم شهرفلاورجان

معاونت فرهنگی شهرداری فلاورجان در گفت‌وگو با خبرنگار نیوز فلاورجان گفت: شهرداری فلاورجان با همکاری ستاداقامه نماز وسازمان تبلیغات اسلامی شهرستان فلاورجان جهت ترویج فرهنگ نماز اقدام به برگزاری نماز جماعت مغرب و عشاء درروزهای جمعه در پارک میثم کرده است. وی ادامه داد: مردم درروزهای جمعه ایام تابستان می‌توانند به پارک میثم مراجعه و از […]

معاونت فرهنگی شهرداری فلاورجان در گفت‌وگو با خبرنگار نیوز فلاورجان گفت: شهرداری فلاورجان با همکاری ستاداقامه نماز وسازمان تبلیغات اسلامی شهرستان فلاورجان جهت ترویج فرهنگ نماز اقدام به برگزاری نماز جماعت مغرب و عشاء درروزهای جمعه در پارک میثم کرده است.

وی ادامه داد: مردم درروزهای جمعه ایام تابستان می‌توانند به پارک میثم مراجعه و از ثواب خواندن نماز جماعت برخوردار شوند.

امین اله رهنما خاطرنشان کرد: در این پارک روحانیونی مستقر شده‌اند که با پایان نماز ، نسبت به پاسخ به سئوالات شرعی مراجعه‌کنندگان اقدام می‌کنند.

وی توضیح داد: هم‌اکنون عده زیادی از مردم از زندگی آپارتمان‌نشینی کلافه شده‌اند و بعد از این‌که ساعتی را در منزل استراحت کردند به پارک و فضاهای سبز شهر پناه می‌آورند.

این مسئول افزود: حضور مردم در پارک‌ها و فضاهای سبز شهر فرصت مناسبی برای تبلیغ فرهنگ نمازخوانی در جامعه است.

رهنما توضیح داد: باید بپذیریم شیوه‌های ترغیب مردم به نمازخوانی نیازمند تغییر است و در شرایط فعلی درمکان‌های شلوغ بابرگزاری نماز جماعت سعی شود مردم را نسبت به اهمیت نماز خواندن آگاه کرد.