یادواره شهدای  شرودان و کروچ برگزار شد
یادواره شهدای  شرودان و کروچ برگزار شد

یادواره شهدای شرودان و کروچ باحضورپرشورمردم شهیدپرورومسئولین در آستان مقدس امامزادگان شرودان و کروچ ازتوابع شهرستان فلاورجان برگزار شد. گفتنی است روای عبدالمحمود محمودی جانباز دفاع مقدس راوی و خاطره گوی از دفاع مقدس پرداخت.وی به وصیت نامه  احمدرضا احدی اشاره کرد که شامل ۷ کلمه بودو گفت:کل وصیت نامه شهید (نگذارید حرف امام زمین […]

یادواره شهدای شرودان و کروچ باحضورپرشورمردم شهیدپرورومسئولین در آستان مقدس امامزادگان شرودان و کروچ ازتوابع شهرستان فلاورجان برگزار شد.

گفتنی است روای عبدالمحمود محمودی جانباز دفاع مقدس راوی و خاطره گوی از دفاع مقدس پرداخت.وی به وصیت نامه  احمدرضا احدی اشاره کرد که شامل ۷ کلمه بودو گفت:کل وصیت نامه شهید (نگذارید حرف امام زمین بماند،همین) بود که کلمه همین بسیار معنای جامع و کاملی به جمله می بخشد و نشان از درک کردن ولایت می باشد.

وی همچنین به خاطره  شهید مرحمت بالازاده شهید ۱۳ ساله اشاره کرد و گفت: برای رفتن به جنگ تلاش کرد تا نامه رئیس جمهور وقت سال ۶۴ که درآن زمان مقام معظم رهبری این سمت را داشت دریافت کرد و این نامه هنوز در استان اردبیل موجود می باشد.

لازم به ذکر است پایگاه مقاومت بسیج شهید مصطفی خمینی شرودان و پایگاه مقاومت بسیج امام حسین  علیه السلام کروچ و آستان مقدس امامزادگان شریف و میر مرتضی علیه السلام برگزار کننده این یادواره شهدا بود.