۹:۱۹:۱۴ - دوشنبه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۴
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
فرماندار فلاورجان :امروزه يكي از وظايف ما، تأكيد بر خدمتگزاري به ملت با عزم بيشتر و در قالب مديريت جهادي است.
به گزارش پایگاه خبری شهرستان فلاورجان –نیوزفلاورجان-  فرماندار فلاورجان :امروزه يكي از وظايف ما، تأكيد بر خدمتگزاري به ملت با عزم بيشتر و در قالب مديريت جهادي است. به گزارش فالنا به نقل از روابط عمومي فرمانداري شهرستان فلاورجان، اصغر هدايت فرماندار فلاورجان در نخستين جلسه شوراي هماهنگي ثبت وقايع حياتي شهرستان، ضمن تبريك ايام […]

به گزارش پایگاه خبری شهرستان فلاورجان --نیوزفلاورجان-

 فرماندار فلاورجان :امروزه يكي از وظايف ما، تأكيد بر خدمتگزاري به ملت با عزم بيشتر و در قالب مديريت جهادي است.

به گزارش فالنا به نقل از روابط عمومي فرمانداري شهرستان فلاورجان، اصغر هدايت فرماندار فلاورجان در نخستين جلسه شوراي هماهنگي ثبت وقايع حياتي شهرستان، ضمن تبريك ايام مبارك ماه رجب، از تلاش هاي اداره ثبت احوال شهرستان در عرصه هاي مختلف بويژه به روزرساني آمارهاي وقايع چهارگانه و پيگيري و رفع نقاط ضعف موجود در شهرستان در سال گذشته، تقدير و تشكر كرد و اظهار داشت: اميدواريم اين اداره در سال جاري در راستاي انجام اقدامات مربوط به صدور كارت ملي هوشمند و ثبت وقايع چهارگانه شهرستان كه ازجمله رسالت هاي مهم اين اداره است، بيش از پيش موفق باشد.

فرماندار فلاورجان با اشاره به نامگذاري سال به نام “دولت و ملت، همدلي و همزباني” از سوي مقام معظم رهبري، خاطرنشان كرد: با توجه و تأكيد بر شعار سال، نقش و اثرگذاري عملكرد همه ما افزايش خواهد يافت.

هدايت گفت: اميدواريم در سال جاري به گونه اي عمل كنيم كه علاوه بر حركت در جهت شعار سال به عنوان يك راهبرد و استراتژي مهم، منويات مقام معظم رهبري نيز محقق گردد.

وي با بيان اينكه رويكرد موجود، رويكردي مردم مدارانه ازسوي كارگزاران نظام مقدس جمهوري اسلامي است و همكاري و همراهي مردم را در شرايط موجود مي طلبد، يادآور شد: امروزه يكي از وظايف ما، تأكيد بر خدمتگزاري به ملت با عزم بيشتر و در قالب مديريت جهادي است.

وي بر ضرورت مشاوره هاي پيش از ازدواج تأكيد كرد و گفت: افزايش كيفي و كمي مشاوره هاي پيش از ازدواج زوجين و افزايش آگاهي آنان موجب كاهش آمار طلاق در جامعه مي شود.

گفتني است، اداره ثبت احوال شهرستان در زمينه فعاليت هاي جانبي در سال گذشته، موفق به كسب رتبه برتر در استان اصفهان شد.

 

انتهای پیام/ کپی برداری فقط باذکرمنبع " نیوز فلاورجان "بلامانع است

تماس با ما 09133387447 **09137828144

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب