۱۷:۱۶:۵۵ - دوشنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۴
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
اولین دوره مسابقات قوی ترین مردان شهرستان فلاورجان به میزبانی قهدریجان برگزار شد
به گزارش فالنا به نقل از پایگاه خبری ورزش وجوانان شهرستان فلاورجان هیئت پرورش اندام و بدنسازی شهرستان برای اولین بار در جمعه این هفته مورخ ۲۲/۳/۹۴ در باشگاه پهلوانان قهدریجان اقدام به برگزاری مسابقات قوی ترین مردان شهرستان کرد. مهدی مرادی رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان فلاورجان در گفتگو با این پایگاه خبری […]

به گزارش فالنا به نقل از پایگاه خبری ورزش وجوانان شهرستان فلاورجان هیئت پرورش اندام و بدنسازی شهرستان برای اولین بار در جمعه این هفته مورخ ۲۲/۳/۹۴ در باشگاه پهلوانان قهدریجان اقدام به برگزاری مسابقات قوی ترین مردان شهرستان کرد.

مهدی مرادی رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان فلاورجان در گفتگو با این پایگاه خبری پیرامون برگزاری اولین دوره مسابقات قوی ترین مردان شهرستان اظهار داشت: هیئت پرورش اندام و بدنسازی شهرستان برای اولین بار در جمعه این هفته به میزبانی باشگاه پهلوانان ورزشگاه سرداران شهید قهدریجان اقدام به برگزاری این مسابقات کرد.

وی همچنین با اشاره به استقبال خوبی که از این مسابقات شده بود گفت:علاوه بر ورزشکاران با توجه به جذابیت های خاص این مسابقات مسئولین شهرستان نیز استقبال خوبی از مسابقات به عمل آوردند.

این دوره مسابقات را مسئولین شهرستان همچون معاون فرماندار،نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی،امام جمعه قهدریجان و بسیاری از ورزش دوستان همراهی کردند.

در پایان مسابقات نفرات برگزیده مشخص شدند و از آنها تجلیل به عمل آمد که اسامی آنها به شرح زیر است.

مقام اول: حسین سلامت از باشگاه رکورد با ۲۱ امتیاز

مقام دوم: جواد آزادی از باشگاه رکورد پیربکران با ۱۴ امتیاز

مقام سوم: علی سلمانیان باشگاه پهلوانان قهدریجان با ۱۳ امتیاز

 

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب