۴:۰۲:۳۲ - چهارشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۴
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
هدايت عنوان كرد: تلاش در عرصه بهداشت مي تواند زمينه را براي كاهش هزينه ها و بهبود روند درمان فراهم سازد.
به گزارش پایگاه خبری شهرستان فلاورجان –نیوزفلاورجان- هدايت عنوان كرد: تلاش در عرصه بهداشت مي تواند زمينه را براي كاهش هزينه ها و بهبود روند درمان فراهم سازد. به گزارش فالنابه نقل از روابط عمومي فرمانداري شهرستان فلاورجان، اصغر هدايت فرماندار فلاورجان در نشست كارگروه سلامت و امنيت غذايي شهرستان كه پيرامون بهداشت مساجد و […]

به گزارش پایگاه خبری شهرستان فلاورجان --نیوزفلاورجان-

هدايت عنوان كرد: تلاش در عرصه بهداشت مي تواند زمينه را براي كاهش هزينه ها و بهبود روند درمان فراهم سازد.

به گزارش فالنابه نقل از روابط عمومي فرمانداري شهرستان فلاورجان، اصغر هدايت فرماندار فلاورجان در نشست كارگروه سلامت و امنيت غذايي شهرستان كه پيرامون بهداشت مساجد و رعايت بهداشت در ماه مبارك رمضان، آنفولانزا و تب برفكي برگزار گرديد، ضمن تبريك پيشاپيش حلول ماه مبارك رمضان، از اقدامات صورت گرفته توسط كارگروه سلامت و امنيت غذايي شهرستان در راستاي ارتقاء شاخص هاي سلامت در شهرستان تقدير و تشكر نمود و خاطرنشان كرد: ما بايد گام هاي مؤثري را متناسب با سياست هاي كلان نظام سلامت، در جهت ارتقاء شاخص هاي بهداشتي و سلامت جامعه برداشته تا از انواع آسيب ها در امان باشيم.
وي به ظرفيت هاي بالاي منابع انساني در شهرستان اشاره كرد و بر ضرورت همكاري و همراهي بيشتر اعضاي اين كارگروه در راستاي اجرا و تحقق سياست هاي كلان نظام سلامت در شهرستان تأكيد نمود.
فرماندار فلاورجان اظهار داشت: تلاش در عرصه بهداشت مي تواند زمينه را براي كاهش هزينه ها و بهبود روند درمان فراهم سازد. 
وي با اشاره به احتمال شيوع برخي بيماري ها در فصول گرم سال، خاطرنشان كرد: با اطلاع رساني و آگاهي بخشي صحيح به مردم مي توان از شيوع برخي بيماري ها در فصول گرم سال در شهرستان پيشگيري كرد.
فرماندار فلاورجان بر ضرورت پيگيري و اجراي مصوبات كارگروه سلامت و امنيت غذايي شهرستان نيز تأكيد كرد و گفت: تمام مصوبات اين كارگروه مرتبط با بهداشت و سلامت جامعه است و در پيگيري و اجراي آنها نبايد غفلت يا كوتاهي شود.

انتهای پیام/ کپی برداری فقط باذکرمنبع " نیوز فلاورجان "بلامانع است

تماس با ما 09133387447 **09137828144

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب