کد خبر : 21929
تاریخ انتشار : شنبه ۲۵ دی ۱۳۹۵ - ۱۴:۱۵
فلاورجان دیارشهدای خط شکن:

ارتقاء هتلینگ از ارکان اصلی طرح تحول سلامت/ تجهیز 22 واحد بهداشتی و درمانی در شهرستان فلاورجان

به گزارش پایگاه خبری شهرستان فلاورجان”نیوز فلاورجان ” مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان فلاورجان در برنامه موج سلامت با محوریت طرح تحول سلامت گفت: در در 22 واحد بهداشتی و درمانی تامین و تجهیز وسایل پزشکی ددر شهرستان فلاورجان صورت گرفته است. در راستای طرح تحول سلامت یکی از اهداف عملیاتی که به دانشگاه

به گزارش پایگاه خبری شهرستان فلاورجان”نیوز فلاورجان ”

مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان فلاورجان در برنامه موج سلامت با محوریت طرح تحول سلامت گفت: در در 22 واحد بهداشتی و درمانی تامین و تجهیز وسایل پزشکی ددر شهرستان فلاورجان صورت گرفته است.
در راستای طرح تحول سلامت یکی از اهداف عملیاتی که به دانشگاه علوم پزشکی اصفهان ابلاغ شد توزیع عادلانه خدمات و تجهیزات و نیروی انسانی است و همچنین توسعه بیمارستان ها، مراکز درمانی از دیگر اهداف طرح تحول سلامت است.
پژمان صالحی، مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان فلاورجان در برنامه موج سلامت با محوریت طرح تحول سلامت، اظهار داشت: شبکه بهداشت و درمان شهرستان فلاورجان با بیش از 50 سال قدمت تمامی خدمات بهداشتی و درمانی خود را در 2 بیمارستان امام خمینی، شفا، مراکز فوریت های پزشکی قهدریجان، 9 مرکز خدمات جامع بهداشتی، 4 مرکز خدمات بهداشتی و روستایی و 3 پایگاه اورژانس برای بهداشت و درمان مردم ارائه می کند.
وی در خصوص اقدامات صورت گرفته طرح تحول نظام سلامت گفت: انجام زایمان طبیعی رایگان، کاهش پرداخت هزینه ها از جیب مردم، اقامت اطباء خصوصی و ارتقاء هتلینگ بیمارستان ها از جمله این موارد است.
وی در ادامه گفت: مسئله کمبود نیروی انسانی حل شده و 86 نفر نیروی انسانی در رده های مختلف پزشکی جذب مراکز خدمات بهداشتی و درمان شهرستان فلاورجان شده اند؛ از جمله کارشناسان تغذیه، روان شناسان، پرستاران و کارشناسان آزمایشگاه که برای کلیه مردم فلاورجان که بالغ بر 270 هزار جمعیت هستند، خدمت رسانی می کنند.
مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان فلاورجان ضمن اشاره به اینکه ارتقاء هتلینگ یکی از اجزای اصلی طرح تحول سلامت است گفت: با تامین و تجهیز وسایل پزشکی و به روز رسانی آنها و در حال حاضر استاندارد سازی تجهیزات و فضای فیزیکی در حداکثر توان خود در 22 واحد بهداشتی و درمانی این اقدامات انجام شده است.
وی یادآور شد: امیدوارم بتوانیم سواد سلامت جامعه را ارتقاء دهیم و لازم به ذکر است که پزشک عمومی از تمام اجزای بدن یک انسان شناخت دارد و با در نظر گرفتن اعتماد به دانش و توانمندی اطباء در بخش دولتی و خصوصی، در صورت نیاز بحث ارجاع مطرح شود.
افشین شهبازی رئیس بیمارستان شفا در شهر کلیشاد و سودرجان با اشاره به تاریخچه این بیمارستان گفت: این بیمارستان در سال 1369 توسط خیرین افتتاح شد و در سال 94 با حضور مقام عالی وزارت و ریاست دانشگاه علوم پزشکی اصفهان شروع به کار کرده است.
وی تصریح کرد: بیمارستان شفا دارای بخش های مختلف از جمله اورژانس، زنان و زایمان، اکو گرافی، جراحی و بخش های ویژه ای سی یو و خدمات نوزادان است.
وی ضمن اشاره به امکانات و تجهیزات این بیمارستان اظهار داشت: این بیمارستان نسبت به موقعیت جغرافیایی دسترسی به آن سهل است و از نظر تجهیزات با بیمارستان الزهرا برابری می کند و می تواند تعامل خوبی با این بیمارستان داشته باشد.

منبع :ایمنا 

QR: ارتقاء هتلینگ از ارکان اصلی طرح تحول سلامت/ تجهیز 22 واحد بهداشتی و درمانی در شهرستان فلاورجان
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

*

code

آخرین اخبار

پنل ارسال اس ام اس - سامانه پیام کوتاه - ارسال پیامک - سامانه پیامک - پنل ارسال اس ام اس - سامانه پیام کوتاه - ارسال پیامک - سامانه پیامک - پنل ارسال اس ام اس - سامانه پیام کوتاه - ارسال پیامک - سامانه پیامک - پنل ارسال اس ام اس - سامانه پیام کوتاه - ارسال پیامک - سامانه پیامک - پنل ارسال اس ام اس - سامانه پیام کوتاه - ارسال پیامک - سامانه پیامک - پنل ارسال اس ام اس - سامانه پیام کوتاه - ارسال پیامک - سامانه پیامک - نیوزفلاورجان