۱۹:۴۸:۵۳ - سه شنبه ۱۵ فروردین ۱۳۹۶
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
زمینه اشتغال 380 نفر بصورت مستقیم و غیر مستقیم
راه اندازی کارخانه بازیافت زباله در شهرستان فلاورجان
به گزارش پایگاه خبری شهرستان فلاورجان –نیوزفلاورجان- با راه اندازی کارخانه بازیافت زباله در شهرستان فلاورجان روزانه ۱۲۰ تن زباله در این کارخانه بازیافت می شود. امیر احمد زندآور رییس هیات مدیره شرکت بازیافت شهرستان فلاورجان با اشاره به اینکه برای ساخت و تجهیز این کارخانه ۷۰ میلیارد ریال هزینه شده گفت: با راه اندازی […]

به گزارش پایگاه خبری شهرستان فلاورجان --نیوزفلاورجان-

با راه اندازی کارخانه بازیافت زباله در شهرستان فلاورجان روزانه ۱۲۰ تن زباله در این کارخانه بازیافت می شود.

امیر احمد زندآور رییس هیات مدیره شرکت بازیافت شهرستان فلاورجان با اشاره به اینکه برای ساخت و تجهیز این کارخانه ۷۰ میلیارد ریال هزینه شده گفت: با راه اندازی این کارخانه در زمینی به وسعت ۳۰ هکتار در دامنه کوه وزیرآباد بخش پیربکران، علاوه بر بازیافت ۱۲۰ تن زباله این شهرستان زمینه اشتغال ۳۸۰ نفر بصورت مستقیم و غیر مستقیم فراهم شده است.

رمضان اسدی مدیر عامل شرکت بازیافت هم گفت: روزانه ۱۲۰ تن زباله از هشت شهر و ۶۰ روستای این شهرستان به این شرکت حمل می شوند که بیش از ۶۰ درصد به مواد عالی زباله یا همان کود کمپوست ، ۵ درصد بازیافت و ۳۵ درصد از مواد غیر قابل استفاده در مکان های پیش بینی شده این کارخانه دفن می شوند.

وی با اشاره به اینکه بیش از پنج هزار تن کود کمپوست در این شرکت انبار شده است گفت: با راه اندازی مرحله دوم این کارخانه با بیش از ۲۰ میلیارد ریال هزینه روزانه بیش از ۳۰ تن کود کمپوست تولید و زمینه اشتغال ۱۵ نفر فراهم می شود .

صدا وسیما

انتهای پیام/ کپی برداری فقط باذکرمنبع " نیوز فلاورجان "بلامانع است

تماس با ما 09133387447 **09137828144

بر چسب ها:
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب