۱۱:۵۰:۵۳ - شنبه ۱۹ فروردین ۱۳۹۶
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
انتخاب و معرفی معلم نمونه گزینش بهترین از بین بهترینهاست
به گزارش پایگاه خبری شهرستان فلاورجان –نیوزفلاورجان- جلسه ی توجیهی ، آموزشی شیوه نامه ی انتخاب معلم نمونه ، ویژه ی مدیران مدارس ، با حضور مدیر آموزش و پرورش شهرستان فلاورجان ، معاونین و کارشناسان آموزش ابتدایی و آموزش متوسطه دوره ی اول و دوم مدیریت آموزش و پرورش ، در سالن اجتماعات امام […]

به گزارش پایگاه خبری شهرستان فلاورجان --نیوزفلاورجان-

جلسه ی توجیهی ، آموزشی شیوه نامه ی انتخاب معلم نمونه ، ویژه ی مدیران مدارس ، با حضور مدیر آموزش و پرورش شهرستان فلاورجان ، معاونین و کارشناسان آموزش ابتدایی و آموزش متوسطه دوره ی اول و دوم مدیریت آموزش و پرورش ، در سالن اجتماعات امام علی آموزش و پرورش فلاورجان ، برگزار گردید.

در این جلسه که کلیه ی مدیران مدارس سه مقطع آموزشی حضور داشتتد ، کمالی مدیر آموزش و پرورش ضمن تبریک سال نو و آرزوی سالی سرشار از موفقیت برای کلیه ی همکاران عزیز فرهنگی ، به شعار سال ۹۶ اشاره نمود و گفت :« مقام معظم رهبری با عنایت به نیاز امروز جامعه ، امسال را اقتصاد مقاومتی ، تولید و اشتغال نامگذاری کردند که در این رابطه ما می توانیم با خرید و مصرف تولیدات ملی ، از تولیدکنندگان داخلی حمایت کنیم و به صنعت و اقتصاد کشورمان رونق ببخشیم .
ایشان همچنین ضمن دعوت از همه ی همکاران فرهنگی به شرکت در انتخابات ریاست جمهوری و شوراها در اردیبهشت ماه سال جاری ، از مدیران مدارس خواست به هیچ عنوان در مدارس جهت گیری سیاسی نداشته باشند و صرفا به دعوت جهت شرکت پرشور در انتخابات بپردازند .
دکتر کمالی در ادامه با اشاره به عملکرد بسیارخوب و قابل قبول منطقه در خصوص انتخاب و معرفی معلم نمونه در سال گذشته و رضایتمندی اکثر همکاران عزیز از فرایند کار در این زمینه ، عنوان نمود : « انتخاب و معرفی معلم نمونه همواره یکی از دشوارترین و در عین حال حساسترین کارهایست که دقت و توجه زیادی می طلبد . چرا که گزینش بهترین از بین بهترینهاست » .

مدیر آموزش و پرورش شهرستان فلاورجان در ادامه افزود : « با توجه به اینکه شما مدیران محترم به واسطه ی تعاملی که در مدرسه با معلمان دارید بیشترین شناخت را از فعالیتهای ایشان دارید ، از این نظر می توانید در انتخاب و معرفی بهترین ها بسیار تاثیرگزار باشید » .

دکتر کمالی همچنین بااشاره به ویژگی ها و پارامترهای مشخص شده در شیوه نامه ی انتخاب و معرفی معلم نمونه ، اظهارداشت : « با توجه به ساحت های ششگانه ، پارامترها و ویژگیهایی که در نظرگرفته شده ، معلمان عزیز می توانند با در نظر گرفتن این پارامترها و ساحت های شش گانه که به طور دقیق در شورای معلمان مدارس ، تعریف عملیاتی می شوند ، به وسیله ی نظر سنجی بهترین شخص را انتخاب نمایند، که خدای نکرده حقی از کسی ضایع نشود ».
مدیر محترم آموزش و پرورش همچنین درادامه اظهار داشت : « در خصوص انتخاب معلمان نمونه با دقت ، سعی کنیم انصاف و عدالت مدنظر قرار گیرد و اگر همکاری دراین خصوص اعتراضی دارد به مسئول ارزیابی عملکرد مدیریت آموزش و پرورش مراجعه نماید ».
سپس کارشناس محترم ارتقا نیروی انسانی آموزش و پرورش فلاورجان ، درخصوص جزئیات اجرای شیوه نامه ی انتخاب معلم نمونه در سال جدید و تغییرات آن ، توضیحات مبسوط و مکفی ارائه نمود.

انتهای پیام/ کپی برداری فقط باذکرمنبع " نیوز فلاورجان "بلامانع است

تماس با ما 09133387447 **09137828144

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب