۲۲:۲۲:۰۱ - یکشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۶
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مسئول امور پایگاه‌های فوریت‌های پزشکی شهرستان فلاورجان
۷ هزار و ۳۶۷ ماموریت فوریت‌های پزشکی در سال گذشته در شهرستان فلاورجان انجام شد
به گزارش پایگاه خبری شهرستان فلاورجان –نیوزفلاورجان- مسئول امور پایگاه‌های فوریت‌های پزشکی شهرستان فلاورجان گفت: اورژانس پیش‌بیمارستانی این شهرستان در سال گذشته ۷ هزار و ۳۶۷ ماموریت را انجام داد.  علیرضا شفیعی مسئول امور پایگاه‌های فوریت‌های پزشکی شهرستان فلاورجان اظهار کرد: تکنسین‌های اورژانس پیش‌بیمارستانی شهرستان فلاورجان در سال ۹۵ به ۷ هزار و ۳۶۷ ماموریت […]

به گزارش پایگاه خبری شهرستان فلاورجان --نیوزفلاورجان-

مسئول امور پایگاه‌های فوریت‌های پزشکی شهرستان فلاورجان گفت: اورژانس پیش‌بیمارستانی این شهرستان در سال گذشته ۷ هزار و ۳۶۷ ماموریت را انجام داد.

 علیرضا شفیعی مسئول امور پایگاه‌های فوریت‌های پزشکی شهرستان فلاورجان اظهار کرد: تکنسین‌های اورژانس پیش‌بیمارستانی شهرستان فلاورجان در سال ۹۵ به ۷ هزار و ۳۶۷ ماموریت شامل ۴ هزار و ۳۲۳ ماموریت غیرتصادفی و ۳ هزار و ۴۴ ماموریت تصادفی اعزام شدند.
وی با اشاره به افزایش ۱۷ درصدی ماموریت‌های این شهرستان در سال ۹۵ نسبت به سال ۹۴، افزود: در این مدت، ۳ هزار و ۲۰۹ نفر در حوادث غیرتصادفی پس از بهره‌مند شدن از خدمات فوریت‌های پزشکی شهرستان فلاورجان، توسط آمبولانس به بیمارستان منتقل و ۶۴۸ نفر به صورت سرپایی با تلاش تکنسین‌های اورژانس ۱۱۵ در محل حادثه درمان شدند.
مسئول امور پایگاه‌های فوریت‌های پزشکی شهرستان فلاورجان تصریح کرد: از مجموع ماموریت‌های تصادفی نیز ۲ هزار و ۵۹۵ مورد منجر به بستری در بیمارستان و ۱۵۷ مورد به صورت سرپایی در محل حادثه درمان شدند.
شفیعی با اشاره به نوسازی ناوگان حمل و نقل در پایگاه‌های اورژانس ۱۱۵ شهرستان فلاورجان در سال گذشته، خاطرنشان کرد: تعمیر و بازسازی پایگاه بهاران و انتقال پایگاه جوجیل قهدریجان از کانکس به ساختمانِ پایگاه، از جمله اقدامات عمرانی فوریت‌های پزشکی این شهرستان در سال ۹۵ بود.
وی به وقوع ۲۷ حادثه ویژه اورژانسی در شهرستان فلاورجان در سال گذشته اشاره کرد و گفت: در این مدت، یک هزار و ۱۸ نفر- ساعت آموزش تخصصی ویژه پرسنل ۱۱۵ فلاورجان برگزار شد و ۸۳۴ نفر از گروه‌های هدفِ شهرستان تحت آموزش‌های طرح بها قرار گرفتند.
مسئول امور پایگاه‌های فوریت‌های پزشکی شهرستان فلاورجان ادامه داد: اورژانس پیش‌بیمارستانی این شهرستان با برخورداری از ۳ پایگاه شهری، یک اتاق فرمان و ۲۶ نفر پرسنل به صورت شبانه‌روزی در حال ارائه خدمات درمانی به مصدومان حوادث و بیماران اورژانسی است.

انتهای پیام/ کپی برداری فقط باذکرمنبع " نیوز فلاورجان "بلامانع است

تماس با ما 09133387447 **09137828144

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب