زنگ هفته شورای آموزش و پرورش درمدارس بخش تاریخی پیربکران نواخته شد+تصاویر
زنگ هفته شورای آموزش و پرورش درمدارس بخش تاریخی پیربکران نواخته شد+تصاویر

به مناسبت گرامیداشت هفته شورای آموزش و پرورش طی مراسمی در هنرستان بانو امین زنگ شوراها با حضور مسئولین بخش تاریخی پیربکران به صدا درآمد. ، سهرابی رئیس اداره آموزش و پرورش پیربکران   قبل از نواخته شدن زنگ هفته شورای آموزش و پرورش  ضمن تبریک هفته شوراهای آموزش و پرورش ، فرا رسیدن چهلمین سال از […]

به مناسبت گرامیداشت هفته شورای آموزش و پرورش طی مراسمی در هنرستان بانو امین زنگ شوراها با حضور مسئولین بخش تاریخی پیربکران به صدا درآمد.
، سهرابی رئیس اداره آموزش و پرورش پیربکران   قبل از نواخته شدن زنگ هفته شورای آموزش و پرورش  ضمن تبریک هفته شوراهای آموزش و پرورش ، فرا رسیدن چهلمین سال از پیروزی انقلاب اسلامی و تسلیت به مناسبت جانباختگان نفتکش سانچی، برخی از فعالیت های شورای آموزش و پرورش از جمله کسب رتبه برتر شورای آموزش و پرورش در استان، هماهنگی و همدلی بین اعضا اشاره کرد .
برای دیدن تصاویر در حجم بزرگ روی آن کلیک کنید


وی  در ادامه افزود: همدلی و همراهی مسئولین ادارات و نهادها می تواند زمینه تحقق اهداف بلند نظام تعلیم و تربیت را فراهم نمایدکه بحمد ا… در این جلسات مسئولین منطقه حضورفعالی دارند و در همین جا لازم می دانم از همکاری خوب اعضای محترم شورای آموزش وپرورش که در سال گذشته به عنوان شورای آموزش وپرورش برتر استانی انتخاب شد تقدیر و تشکر نمایم.
وی ادامه داد: درسال گذشته جلسات شورای آموز ش وپرورش با حضور اکثریت اعضا برگزار شده و حاصل آن ۷۸ مصوبه بوده که ۹۵درصد آن به مرحله اجرا درآمده است. از مهمترین مصوبات می توان به برگزاری جشنواره خیرین مدرسه ساز و مدرسه یار، همچنین همایش انجمن اولیا و مربیان، پیش بینی فضا های آموزشی و نیز پیگیری رفع مشکل آموزشی منطقه، و … اشاره نمود.
گفتنی است در هنرستان امین نمایشگاهی از آثار هنری و دستی دانش آموزان برگزار شده بود که مورد بازدید مسئولین بخش و اعضای شورای آموزش و پرورش قرار گرفت.