برگزاری  جلسه ی شورای توسعه فعالیت های قرآنی در شهرستان فلاورجان
برگزاری  جلسه ی شورای توسعه فعالیت های قرآنی در شهرستان فلاورجان

به نقل از روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان فلاورجان ، در این جلسه که با حضور نمایندگانی از دستگاه های عضو شورای توسعه فعالیت های قرآنی برگزار شد ، در خصوص ارتقاء سطح فعالیت ها در ماه مبارک رمضان بحث و تبادل نظر شد. نوید توکلی رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی […]

به نقل از روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان فلاورجان ، در این جلسه که با حضور نمایندگانی از دستگاه های عضو شورای توسعه فعالیت های قرآنی برگزار شد ، در خصوص ارتقاء سطح فعالیت ها در ماه مبارک رمضان بحث و تبادل نظر شد.
نوید توکلی رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان فلاورجان در این خصوص گفت: فعالیت های قرآنی امروزه یک ضرورت برای ارتقاء فرهنگ‌جامعه است و تلاش برای جذب مردم به سمت قرآن اهمیت زیادی دارد.
وی افزود: امروز عطش جوانان برای فراگیری علوم قرآنی بسیار بالاست و باید این مساله را قدر بدانیم.
توکلی ادامه داد: فعالان قرآنی با بهره گیری صحیح از قرآن در زندگی خود و در نهایت در جامعه تاثیر مثبت می گذارند.
رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان فلاورجان ضمن اشاره به بهار قرآن ، از دستگاه های عضو شورای توسعه ی قرآنی خواست در این ماه مبارک بر رونق فعالیت های قرآنی در سطح شهرستان بیفزایند.
در پایان جلسه مصوب شد محفل قرآنی باشکوهی توسط دستگاه های عضو شامل ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی ، اوقاف و امور خیریه، آموزش و پرورش ، سپاه پاسداران ، اداره تبلیغات اسلامی و نمایندگان تشکل های قرآنی در ماه مبارک رمضان برگزار گردد.
شایان ذکر است این جلسه دیروز  ۲۶ اردیبهشت ماه ۹۷ در سالن جلسات اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان فلاورجان برگزار شد.