انهدام باند سارقان اماکن خصوصی با ۲۰ فقره سرقت در فلاورجان
انهدام باند سارقان اماکن خصوصی با ۲۰ فقره سرقت در فلاورجان

سرهنگ حسن نیکبخت، فرمانده انتظامی شهرستان فلاورجان گفت: در پی اعلام شکایت فردی مبنی بر سرقت یک عدد کف کش آب از باغ او در شهرستان “فلاورجان” بررسی موضوع به‌صورت ویژه در دستور کار مأموران پلیس آگاهی این فرماندهی قرار گرفت. وی افزود: مأموران پس از انجام یکسری کارهای تخصصی موفق شدند یکی از سارقان […]

سرهنگ حسن نیکبخت، فرمانده انتظامی شهرستان فلاورجان گفت: در پی اعلام شکایت فردی مبنی بر سرقت یک عدد کف کش آب از باغ او در شهرستان “فلاورجان” بررسی موضوع به‌صورت ویژه در دستور کار مأموران پلیس آگاهی این فرماندهی قرار گرفت.

وی افزود: مأموران پس از انجام یکسری کارهای تخصصی موفق شدند یکی از سارقان را شناسایی و پس از هماهنگی با مقام قضائی دستگیر کنند.

این مقام انتظامی اضافه کرد: فرد دستگیرشده هنگامی‌که با مستندات پلیس روبرو شد به ۲۰ فقره سرقت از اماکن خصوصی در شهرستان فلاورجان با همدستی یک نفر و فروش اموال به مالخر اعتراف کرد.

سرهنگ نیکبخت با اشاره به دستگیری همدست سارق و مالخر اموال مسروقه اضافه کرد: در بازرسی از مخفیگاه مالخر اموال تعداد زیادی از اموال سرقتی کشف شد که پس از طی مراحل قانونی به مالکان تحویل داده می‌شود