سومین دوره مسابقات کیک بوکسینگ قهرمانی کشور در شهرستان فلاورجان آغاز شد
سومین دوره مسابقات کیک بوکسینگ قهرمانی کشور در شهرستان فلاورجان آغاز شد

مراسم افتتاحیه سومین دوره مسابقات کیک بوکسینگ قهرمانی کشورصبح امروز با شرکت ۲۵۰ ورزشکار از ۱۰استان کشور در فلاورجان برگزار شد. کانچوعلیرضانبی پور، سن سی فرهادصفری، شیهان محمدقربانی ازمقامات کشوری واستانی این سبک  و جمعی از مسئولان ورزشی استان اصفهان و شهرستان فلاورجان در این مراسم حضور داشتند. مسابقات سایوکان کیک بوکسینگ قهرمانی کشور در […]

مراسم افتتاحیه سومین دوره مسابقات کیک بوکسینگ قهرمانی کشورصبح امروز با شرکت ۲۵۰ ورزشکار از ۱۰استان کشور در فلاورجان برگزار شد.

کانچوعلیرضانبی پور، سن سی فرهادصفری، شیهان محمدقربانی ازمقامات کشوری واستانی این سبک  و جمعی از مسئولان ورزشی استان اصفهان و شهرستان فلاورجان در این مراسم حضور داشتند.

مسابقات سایوکان کیک بوکسینگ قهرمانی کشور در ۴ رده سنی نونهالان، نوجوانان، جوانان و بزرگسالان ویژه برادران به مدت ۱روز در سالن میثاق سهروفیروزان ازتوابع بخش پیربکران درشهرستان فلاورجان برگزار می‌شود.

این دوره از مسابقات به میزبانی اداره ورزش و جوانان و هیئت ورزشهای رزمی شهرستان فلاورجان و با همکاری سیدرضاهاشمی مسئول برگزاری وسیدمسعودرفیعی ناظرمسابقات برگزار می‌شود.