۹:۵۰:۰۴ - یکشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۵
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
عضوکمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه جورگرانی نان را نباید طبقه متوسط جامعه به دوش بکشند،
نماینده مردم فلاورجان :دونرخی شدن کیفیت نان را نیز کاهش می دهد
به گزارش پایگاه خبری شهرستان فلاورجان –نیوزفلاورجان- نماینده مردم فلاورجان :دونرخی شدن کیفیت نان را نیز کاهش می دهد عضوکمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه جورگرانی نان را نباید طبقه متوسط جامعه به دوش بکشند،گفت: اگر در مقطعی بنا به گرانی نان باشد باید یارانه ای برای نرخ نان در نظر گرفته شود تا نرخ […]

به گزارش پایگاه خبری شهرستان فلاورجان --نیوزفلاورجان-

نماینده مردم فلاورجان :دونرخی شدن کیفیت نان را نیز کاهش می دهد

عضوکمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه جورگرانی نان را نباید طبقه متوسط جامعه به دوش بکشند،گفت: اگر در مقطعی بنا به گرانی نان باشد باید یارانه ای برای نرخ نان در نظر گرفته شود تا نرخ آن متعادل شود.
سیدناصر موسوی لارگانی درگفت وگو با خانه ملت درباره تاثیر دونرخی شدن نان بر عدم کیفیت وگرانی نان، گفت:بنده با افزایش نرخ نان مخالف هستم،زیرا مردم ناتوان جامعه در افزایش نرخ نان بیشترین آسیب اقتصادی را متحمل می شوند.

وی با بیان اینکه متاسفانه برخی افراد که سهمیه آرد دولتی دارند،آرد را به فروش می رسانند،تصریح کرد:دونرخی شدن نان بدیهی است کیفیت نان را نیز کاهش می دهد.

نماینده مردم فلاورجان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه دو نرخی شدن نان ایجاد رانت می کند،تصریح کرد:در زمان دولت دهم زمانی که قیمت آرد افزایش پیدا کرد، ۴۵۰۰ تومان یارانه نقدی نان اضافه شده است و این درحالی است که در دولت کنونی دو مرتبه ما شاهد افزایش نرخ نان بوده ایم،ولی متاسفانه یک ریال هم یارانه به نان اضافه نشده است.

عضوکمیسیون اقتصادی مجلس ادامه داد:پس از تک نرخی کردن نان باید با متخلفان گرانفروشی نان برخورد جدی شود و این درحالی است که نباید جریمه نانوایان متخلف بطور مثال ۱۰۰ ال ۱۵۰هزار تومان باشد،بلکه باید جریمه های سنگین تری وضع شود.

انتهای پیام/ کپی برداری فقط باذکرمنبع " نیوز فلاورجان "بلامانع است

تماس با ما 09133387447 **09137828144

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب